FRANCISCO ECHAUZ. Unavngivet.

FRANCISCO ECHAUZ. Unavngivet.
4170425. FRANCISCO ECHAUZ. Unavngivet.

Silketryk
Signeret og nummereret 17/75
44,5x44,5 cm.

Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne. Forgyldt træramme, med beskyttende skærm.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Silketryk
Signeret og nummereret 17/75
44,5x44,5 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C9 Rosellón
Antal besøg: 114