SVEN SCHÜTZER BRANZEN. Marklandskab, olie på Panel, signeret.

417031. SVEN SCHÜTZER BRANZEN. Marklandskab, olie på Panel, signeret.

48 x 63 cm.

Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

48 x 63 cm.

Mindre farvetab.

Antal besøg: 2.703