MOTORHJELM, Volvo Amazon 121, 1961-1963.

4169844. MOTORHJELM, Volvo Amazon 121, 1961-1963.

136x140 cm.

Slid og slitage. 1 bogstav mangler (L) og 1 midterbeslag mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

136x140 cm.

Antal besøg: 156