Sæt smykker, anden halvdel af det 20. århundrede.

41696. Sæt smykker, anden halvdel af det 20. århundrede.

Armbåndsur Mærket TIMEX.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Armbåndsur Mærket TIMEX.

Brugsslitage.

Antal besøg: 717