MARIA ROSA TOLÀ. En ung kvinde.

4169390. MARIA ROSA TOLÀ. En ung kvinde.

Trækul og pasteltegning på papir
Signeret og dateret 1981
74,5x53 cm.

Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne. Aluminiumsramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 1981
74,5x53 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C2 Rosellón
Antal besøg: 105