HENRY JOHN YEEND KING. Olie på Panel, signeret.

416812. HENRY JOHN YEEND KING. Olie på Panel, signeret.

Billedareal 16 x 27 cm. Ydermål 33 x 43 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 886