SOFABORD, 3 niveauer, ellipseformat, Bruka design.

4168062. SOFABORD, 3 niveauer, ellipseformat, Bruka design.

Dimensioner: 105 x 52 x 60 cm.

slid, ridser, mærker på disken forekommer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 206