TV, Beovision 11, 55", Bang & Olufsen, Danmark.

4167716. TV, Beovision 11, 55", Bang & Olufsen, Danmark.

Med vægbeslag.
Ca. 109x129cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet, strømkabel og fjernbetjening mangler.
Dele til vægmontering mangler sandsynligvis.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med vægbeslag.
Ca. 109x129cm.

Antal besøg: 942