TRÆRYG, Skal, midten af det 20. århundrede.

416738. TRÆRYG, Skal, midten af det 20. århundrede.

Gulbejdset fyrretræ med metalbeslag i hjørnerne. Print med Shells logo og diverse anden tekst.
L+B 33x33cm Højde 44cm.

Brugsslitage i form af snavs og let farvegnidning.

Få foretaget en gratis vurdering!

L+B 33x33cm Højde 44cm.

Antal besøg: 1.652