416690. TOG, tin, BUB, Tyskland, midten af det 20. århundrede.
Lokomotivlængde 13,5. 3 vogne, en længde 9, to længde 12. 4 lige skinnestykker længde 28, 8 buede skinnestykker længde 28 cm.
Slitage, pletter. Karton med omfattende skader.
Nøgle/nøgler findes