TOG, tin, BUB, Tyskland, midten af det 20. århundrede.

416690. TOG, tin, BUB, Tyskland, midten af det 20. århundrede.

Lokomotivlængde 13,5. 3 vogne, en længde 9, to længde 12. 4 lige skinnestykker længde 28, 8 buede skinnestykker længde 28 cm.

Slitage, pletter. Karton med omfattende skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.201