BENGT ÅBERG. Litografi, signeret og nummereret 132/150.

416640. BENGT ÅBERG. Litografi, signeret og nummereret 132/150.

Billedareal 60 x 45 cm. Ydermål 77 x 59 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bengt Åberg (1941–2015)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bengt Åberg (1941–2015)

Antal besøg: 4.315