AXEL WALLERT. Interiør med nøgen model, olie på lærred.

4165751. AXEL WALLERT. Interiør med nøgen model, olie på lærred.

Signeret Wallert, dateret 1936, ca 55x45 cm (70x61).

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Axel Wallert (1890–1962)

Tema

Models in Art

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Axel Wallert (1890–1962)

Tema

Models in Art

Antal besøg: 1.262