Signeret "Göran Wärff, 162874013 D, Kosta Boda, Unik". Kraftig krystalmasse med sprængt overflade og nederste fang i blå glasmasse. Højde 18 cm.
Mindre Brugsslitage.
Göran Wärff (1933–2022)