OVE OLSON. Nøgen model, olie på panel.

4165552. OVE OLSON. Nøgen model, olie på panel.

Signeret Olson, dateret 73, ca 16x32 cm (33x49).

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ove Olson (1903–1975)

Tema

Models in Art

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ove Olson (1903–1975)

Tema

Models in Art

Antal besøg: 952