LAMPEFØDDER, 3 stk., messing.

LAMPEFØDDER, 3 stk., messing.
4164574. LAMPEFØDDER, 3 stk., messing.

Et par, delvist manglende fødder, ustemplet, højde ca. 27 cm, ca. 10,5 x 10,5,1 stk, Skultuna nr. 73, højde ca. 25,5 cm.

Brugsslitage, manglende dele, omarbejdet fra lysestager.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 225