EDVIN OLLERS. Vase, mørktonet glas.

416403. EDVIN OLLERS. Vase, mørktonet glas.

Højde 20 cm. Diameter ca 20 cm. Usigneret.

Slitage.

Kunstner/designer

Edvin Ollers (1888–1959)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Kunstner/designer

Edvin Ollers (1888–1959)

Antal besøg: 839