Bordur, 20. århundrede.

Bordur, 20. århundrede.
4163375. Bordur, 20. århundrede.

Højde 28 cm
Bredde 17 cm.

Brugsslitage, løs indretning. Skader og ridser på træ. Ikke funktionelt testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 28 cm
Bredde 17 cm.

Antal besøg: 117