KENNETH WALCH (1927-2018). GRØNTSAGSHAVEN.

4161998. KENNETH WALCH (1927-2018). GRØNTSAGSHAVEN.

Signeret og dateret 89, bærer underskrift og titel verso, olie på masonit
14 x 19 cm.; 21 x x26 cm samlet.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Antal besøg: 212