JOSÉ MANUEL BALLESTER. „La Pedrera Trappe“.

4161397. JOSÉ MANUEL BALLESTER. „La Pedrera Trappe“.

Blæk på papir fastgjort til et bord
Signeret og dateret 1997
28,5x36 cm.

Perimeterslid.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 1997
28,5x36 cm.

Perimeterslid.

Nej, betales af sælger

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
P-U Rosellón
Antal besøg: 136