ROBERT LLIMÓS. „40 Stjerner og blomster“.

4161375. ROBERT LLIMÓS. „40 Stjerner og blomster“.

Gouache på papir
Signeret, dedikeret og dateret 1995
23x18 cm.

Træramme. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Genstanden findes i Barcelona, Spanien

Gouache på papir
23x18 cm.

Nej, betales af sælger

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
P-U Rosellón
Antal besøg: 81

Andre interessante genstande