JOSÉ PALMEIRO. Stilleben.

JOSÉ PALMEIRO. Stilleben.
4161344. JOSÉ PALMEIRO. Stilleben.

Olie på brædder
Signeret
36,5x49 cm.

Let beskadigelse af billedlaget. Malet og forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på brædder
Signeret
36,5x49 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C4 Rosellón
Antal besøg: 172