HANDELSHOP for dukker, 20. århundrede.

41612. HANDELSHOP for dukker, 20. århundrede.

Med diverse papirkasser mm.

Slidskader. Dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med diverse papirkasser mm.

Slidskader. Dele mangler.

Antal besøg: 1.037