VINYLPLADER ca. 40 stk LP Svensk.

4159919. VINYLPLADER ca. 40 stk LP Svensk.

Blandt andre Sven-Ingvars, Cornelis, Ulf Lundell m.fl.

Brugsslitage, ridser, dæksler med skader, ikke fuldt afsluttet, der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 314