KARMSTOL, "Ambassadør", Carl Malmsten for Åfors Möbelfabrik.

415942. KARMSTOL, "Ambassadør", Carl Malmsten for Åfors Möbelfabrik.

Betsad ek. Åben ryg, løst polstret sæde. Forbundne ben. Stemplet Carl Malmsten på inderkant.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.803