PENDUL, nyrenæssance, Lenzkirch dateret 31. oktober 1880.

415895. PENDUL, nyrenæssance, Lenzkirch dateret 31. oktober 1880.

Pendulum, valnød, mahogni, forgyldt messing.
Tot Højde 110 cm Tot Bredde 40 cm.

Pæn stand, renoveret, håndsving, nøgle til rådighed.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 8.255