RING, MÅNESTEN OG SØLV, TRE STEN, GEORG JENSEN.

4158460. RING, MÅNESTEN OG SØLV, TRE STEN, GEORG JENSEN.

monteret med tre cirkulære cabochon månesten, design nr. 3, med producentmærke og stemplet 925 S Danmark, 3,0 gram. Størrelse O.

Noget let slitage på skaftet.

Tema

20th Century Modern Art & Design

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget let slitage på skaftet.

Tema

Antal besøg: 669