JALUSISKÅP, Edsbyverken 1963.

JALUSISKÅP, Edsbyverken 1963.
415842. JALUSISKÅP, Edsbyverken 1963.

Bredde 114, dybde 42, højde 77 cm.

Brugsslitage, mindre mærker, et nøglehylster og en hylde mangler. En af hylderne hviler mod skruer.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 838