TELEGRAM, stort parti, 20. århundrede.

4157269. TELEGRAM, stort parti, 20. århundrede.

Telegrammer og luksus telegrammer, både brugt og ubrugt.
Nogle bøger og pjecer om telegrammer.
En bevægelig kasse fuld.

Varieret slitage, ikke fuldt afsluttet.

Få foretaget en gratis vurdering!

En bevægelig kasse fuld.

Antal besøg: 293