DUKKEHUS Midt i det 20. århundrede.

4156995. DUKKEHUS Midt i det 20. århundrede.

2 etager, indrettede værelser i 1950'er/60'ers stil.

Højde 44
Bredde 60
Dybde 32

(cm).

Brugsslitage, tilbehør med varierende slitage, ikke fuldt gennemgået.

Tema

Frank Bunkholdt's Barbie Collection

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 44
Bredde 60
Dybde 32

(cm).

Tema

Antal besøg: 357