415690. LOMME, 2 stk. Silver, Zenith og Axel Fogelberg, Nyköping, første halvdel af det 20. århundrede.
Urets diameter er 5,5 cm.
Axel Fogelberg med mindre brugsspor og glasset med brugsspor.
Zenith med beskadiget urskive samt Brugsslitage og sortfarvet.