ARMÅDUR, herre, Omega Seamaster Automatic, 1950-60'erne.

415611. ARMÅDUR, herre, Omega Seamaster Automatic, 1950-60'erne.

Diameter ca 37 mm inklusiv krone Dato.

Brugsslitage Ridser på metal og glas Virker ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.147