HØJTTALER, 1 par, Stig Karlsson, Sonab Type OD 11.

415589. HØJTTALER, 1 par, Stig Karlsson, Sonab Type OD 11.

Længde 27, bredde 26, højde 28 cm.

Brugsslitage og 3 Sonab skiver mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.848