RUNE WAHLSTRÖM. Olie på Panel, signeret.

415549. RUNE WAHLSTRÖM. Olie på Panel, signeret.

Blomsterstilleben, ca. 54x45 cm.

Kradse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kradse.

Antal besøg: 2.294