LYNESTAKER, et par, hvidmetal, barokstil, 20. århundrede.

415525. LYNESTAKER, et par, hvidmetal, barokstil, 20. århundrede.

Lysestager med en højde på 18 cm.

Mindre slitage. Et filt tæppe under lysestagen løst men medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 608