BILL BATE (B.1962). STIGER GENNEM DYBDEN.

4154635. BILL BATE (B.1962). STIGER GENNEM DYBDEN.

Signeret, olie på lærred
1290,5 x 74,5 cm.; 148 x 102 x 8 cm.

God stand.

Tema

20th Century Modern Art & Design

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret, olie på lærred

God stand.

Tema

Antal besøg: 320