HAMISH BLAKELY (B.1968). KUN EN VIOLIN.

4154557. HAMISH BLAKELY (B.1968). KUN EN VIOLIN.

Signeret, olie på lærred
95 x 120,5 cm.; 117 x 143 cm samlet.

God stand.

Tema

20th Century Modern Art & Design

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret, olie på lærred

God stand.

Tema

Antal besøg: 403