SKÆNK/LINNEDSKAB.

SKÆNK/LINNEDSKAB.
4154290. SKÆNK/LINNEDSKAB.

Højde ca. 105 cm
Bredde ca. 97 cm
Dybde ca. 45 cm.

hylder mangler, slidte, mærker, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!
4154290. SKÆNK/LINNEDSKAB.

Højde ca. 105 cm
Bredde ca. 97 cm
Dybde ca. 45 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 710