ÅKE MÖCKLÖ. Hanen, olie på lærred, signeret.

415424. ÅKE MÖCKLÖ. Hanen, olie på lærred, signeret.

55 x 50 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

55 x 50 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.471