KAFFESERVICE, 27 dele, Rosenthal.

41541. KAFFESERVICE, 27 dele, Rosenthal.

Kaffestel, 11 par kopper og 12 tallerkner. (Der mangler en ret).
Sort og rosé dekoration.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sort og rosé dekoration.

Brugsslitage.

Antal besøg: 967