Kommode, med stenplade, rokokostil, Bo Engvalls Möbler, 20. århundrede.

415392. Kommode, med stenplade, rokokostil, Bo Engvalls Möbler, 20. århundrede.

Signeret "Sæt BO først - så har du set Bo Engvalls møbler" Længde 99, bredde 54, højde 80 cm.

Fremstår med mindre brugsspor, mindre mærker og et mindre tab af finer i venstre side bagpå.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.022