415392. Kommode, med stenplade, rokokostil, Bo Engvalls Möbler, 20. århundrede.
Signeret "Sæt BO først - så har du set Bo Engvalls møbler" Længde 99, bredde 54, højde 80 cm.
Fremstår med mindre brugsspor, mindre mærker og et mindre tab af finer i venstre side bagpå.
Nøgle/nøgler findes