EDVIN OLLERS. Gouache, signeret og dateret 1939.

415263. EDVIN OLLERS. Gouache, signeret og dateret 1939.

Landskab, ca. 48x57 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Edvin Ollers (1888–1959)

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab, ca. 48x57 cm.

Kunstner/designer

Edvin Ollers (1888–1959)

Antal besøg: 650