BAKKE, messing, 2. halvdel af 1900-tallet.

4152485. BAKKE, messing, 2. halvdel af 1900-tallet.

Stemplet „Håndarbejde“, ca. 51 x 32 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 198