JOHAN BOKLUND. Olie på lærred, signeret J. Boklund.

415228. JOHAN BOKLUND. Olie på lærred, signeret J. Boklund.

Portræt af ældre mand. Ca. 56x46 cm.

Mindre klud reparation.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre klud reparation.

Antal besøg: 2.744