LARS ELIASSON. „Efterår!„, olie på panå, signeret og dateret 1978.

4151861. LARS ELIASSON. „Efterår!„, olie på panå, signeret og dateret 1978.

Udvendige mål ca. 18x23,5cm.

marre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udvendige mål ca. 18x23,5cm.

marre overfladeslid.

Antal besøg: 280