RADIO, Blaupunkt.

RADIO, Blaupunkt.
4151549. RADIO, Blaupunkt.

længde 28 cm, bredde 20 cm.

Plaststykke mangler på kanten. Det er beskidt. Brugsslitage. Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!
4151549. RADIO, Blaupunkt.

længde 28 cm, bredde 20 cm.

Antal besøg: 175