JOAN ABELLÓ. Landskab.

JOAN ABELLÓ. Landskab.
4150752. JOAN ABELLÓ. Landskab.

Akvarel og blæk på papir
Signeret
30x23 cm.

I god stand. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akvarel og blæk på papir
Signeret
30x23 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Entregas 5
Antal besøg: 155