JOAN ABELLÓ. „Col·loqui“.

JOAN ABELLÓ. „Col·loqui“.
4150741. JOAN ABELLÓ. „Col·loqui“.

Olie på lærred
Signeret og dateret. På bagsiden, signeret, med titlen og dateret 1966
27x22 cm.

Tab i billedlaget og stoffet med deformationer. Ramme i forgyldt træ, med defekter.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
27x22 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
ER5
Antal besøg: 240