FIELD BOTTLE, omkring 1900.

FIELD BOTTLE, omkring 1900.
415002. FIELD BOTTLE, omkring 1900.

Ifølge oplysninger fra Boerkrigen. Længde ca 18 cm.

Slitage, ridser, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, buler.

Antal besøg: 988