OSKAR BERGMAN. Motiver fra Blidö.

4148710. OSKAR BERGMAN. Motiver fra Blidö.

Akvarel, 25 x 35 cm. Rammemål 38 x 50 cm. Signeret Oskar Bergman og dateret Blidö 1958.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Oskar Bergman (1879–1963)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Oskar Bergman (1879–1963)

Antal besøg: 474