FÅTÖLJ, "Skopan", Olle Gjerlöv-Knudsen og Torben Lind, IKEA.

414869. FÅTÖLJ, "Skopan", Olle Gjerlöv-Knudsen og Torben Lind, IKEA.

Plast. Blomstret løst fyldt pude.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.302